Ucon Acrobatics Stealth Luca - Black

Tip
1 hodnocení
1 290 Kč 1 066,12 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
20.2.2019

Detailní informace

Detailní popis produktu

Propracovaný každý detail, to jsem já, ledvinka Luca. Oproti mému bratru Jacobovi mám mnohem více kapes a jsem jednoduše dokonalý každým stehem. Pokud hledáš exkluzivitu, jsem tvůj v celé své kráse a eleganci. A kdybys ke mně hledal třeba bratrance v podobě batohu, koukni na sérii Stealth, ze které pocházím.


  • Pro koho jsem? kravaťák manažerský, měšťák lifestylový
  • Kam se mnou? Jednoduše do města.
  • Proč si mě zamiluješ? Máš rád věci uspořádané? Já rozhodně ano. Mám propracované kapsy. Do jedné z nich se vejde i tvůj iPad.
  • Dokážeš mě zničit? Jsem voděodolný, stejně tak u mě nemá šanci ani špína. Pod autobus mě ale raději neházej.
  • Dopřeješ mi koupel? Masáž mokrým hadříkem přímo miluji. Do pračky mě ale nedávej.
  • Z čeho mě ušili? Kabátek mi ušili z recyklovaných PET lahví a eco-friendly silikonu. Košilku mám s PVC krytím, aby se k tvým cennostem nedostala ani kapka vody a gram špíny. Detaily jsou z umělé kůže.
  • Per to do mě: Se svými 2 l objemu rozhodně nejsem žádný prcek. Své tři vnitřní kapsy poskytnu pro tvůj telefon, mobil a peněženku. Tvůj iPad schovám do přední kapsy, která má roll-top přihrádku na suchý zip. Další cennosti můžeš schovat do mé zadní kapsy.  Se svými rozměry 19 x 30 x 3,5 cm a váhou 290 g jsem úzký elegán mezi ledvinkami. Nastavitelný pás je u mě samozřejmostí.
  • Kdo je má maminka a tatínek? Ucon Acrobatics

Doplňkové parametry

Kategorie: Ledvinky
Záruka: 2 roky
Barva: Černá
Objem: Do 20 l
Typ: Ledvinka
Objem: 2 l
Barva: Černá
Hmotnost: 290 g
Rozměry: 19 x 30 x 3,5

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Německá značka Ucon Acrobatics představila svoji první kolekci v létě roku 2001. Domovem jí je od základu přebudovaná stodola na okraji Berlína.

Ucon Acrobatics je lifestylová značka, která se opírá o kreativitu, kvalitní provedení, inovativní přístupy a etickou produkci.