Značka Eastpak se představuje

Čekáš, že tato značka vznikla někde v designovém studiu a má za sebou historii jako každá druhá módní značka? Omyl! Příběh EASTPAKu se začal psát na zádech amerických vojáků. Cesta vojenských batohů až na záda široké veřejnosti vedla přes mnoho milníků.

Základní myšlenku takřka nezničitelných batohů přivedl na svět zakladatel budoucí značky Eastpak Monte Goldman. Nezůstal však jen u idey a v roce 1952 se začaly vyrábět batohy, které byly určené pro americkou armádu. Tehdy se šily ještě pod značkou Eastern Canvas Products.

Směr určili sami studenti

Následující generace přinesly změnu. Přesněji řečeno Monteho syn, který svého otce přemlouval, aby vymyslel kolekci, která bude cílit na širokou veřejnost. V 70. letech si totiž všiml, že ony vojenské batohy využívají studenti místní univerzity k přenášení učebnic. Značka EASTPAK se zrodila o několik let později, přesně roku 1976, kdy vznikl první ikonický batoh pro každodenní použití vysokoškoláků.

Kvalita se nezměnila a tak si batohy udržovaly svůj punc kvality a odolnosti. Proto na ně začali od roku 1984 nabízet 30letou záruku. A jinak tomu není ani dnes. Prvenství si tato značka nese také mezi zářivými barevnými potisky látek. Tu úplně první tašku šitou z látky s potiskem představili světu roku 1985. Protože jsou inspirováni vlastními zákazníky, nechybělo dlouho a jako první začali na látkové zavazadla přidávat kolečka.

Slavní designéři na scéně

Přelomovým byl také rok 2004, kdy začali spolupracovat s designerem Walterem Van Beirendonckem. V dalších letech tomu bylo ještě mnohokrát, co Walther vtisk do výrobků značky EASTPAK svůj nezaměnitelný pohled. Nebyl však jediný. Mezi další patří Raf Simons, A.P.C. a House of Hackney.

V roce 2015 rozjeli spolupráci s nejslavnějším a nejvýznamnějším francouzským módním návrhářem posledních dob Jeanem Paulem Gaultierem.

”Batoh, který tě přežije”

Tak zní motto značky EASTPAK, však je to věrný společník na tvých cestách. Jejich výrobky podtrhují osobní styl a jedinečnost. Zajišťují funkčnost, odolnost a kvalitu. Abychom ale nemluvili pouze do vzduchu, pojďme se podívat na pár kousku od této značky.

EASTPAK AUSTIN DO PRÁCE I PŘÍRODY

Dvě postranní kapsy ho činí jedinečným. Design předurčuje Eastpak Austin jako skvělý batoh do práce, ale vzít ho můžeš i do přírody. S rozměry 42 x 34 x 11 cm ho neodmítnou ani v letadle. Notebook doma nechávat nemusíš. Jeho vnitřní kapsa o velikosti 40 x 28 cm je pro něj jako dělaná. Díky kombinace kůže a polyesteru ho jen tak něco nezničí. To zaručuje i ona pověstná 30letá záruka.

EASTPAK PADDED PAK'R IDEÁLNÍ PRO ŠKOLÁKY

Tento batoh je stvořen do školy či města. Elegance je jeho druhé jméno. Jeho dvě kapsy zaručují řád ve školních knihách a sešitech. Vyztužená záda a polstrované ramenní popruhy uleví tvým zádům, co to dá. Díky 100% polyamidu, ze kterého je vyrobený, schne velmi rychle a nějakou dobu odolá i dešti. Nepromokavý však není. S rozměry 40 x 30 x 18 cm se do něj vejdou všechny potřebné věci. Malá kapsa vpředu na zip schová drobnosti, jako jsou klíče a mobil.

EASTPAK CIERA - MUŠÍ VÁHA MEZI BATOHY

Batoh do práce, města i na cesty, to je - Eastpak Ciera. Díky rozměrům 42 x 29 x 11 cm a objemu 17 litrů pojme víc, než na kolik ve skutečnosti vypadá. Jeho vnitřní vyztužená kapsa o velikosti 40 x 28 cm schová v bezpečí tvůj laptop. Navíc díky jednoduchému designu sedne ke každému outfitu. S váhou pouhých 380 g ho prázdný ani neucítíš na zádech. Navíc jsou jeho záda vyztužená. Zip u něho nehledej. Utahuje se na šňůrku, což zaručí snadnou manipulaci.

S čím chodíš do práce nebo školy ty?

Platí při objednání v pracovní dny do 12:00

Expedice ještě dnes

Neriskuješ, na vrácení nepoškozeného a nepoužitého zboží máš prodlouženou lhůtu

30 dní na vrácení

Ne každý může být vždy doma a čekat na kurýra, a tak si můžeš nechat zaslat objednávku na kteroukoliv pobočku Zásilkovny

Více než 1 400 výdejen

Rádi rozdáváme radost a vy rádi dostáváte dárky ...

Dárek k objednávce