Ucon Acrobatics: Tak to je jednoduchost a užitečnost!

Kolem jen louky, lesy a zvuk zurčící vody z nedalekého potoka. V dáli na kopci se pase stádo krav a pod nimi v jejich bývalé stodole nedaleko Berlína vznikají designové kousky značky Ucon Acrobatics.

Ano, je tomu tak. Dva kamarádi Jochen Smudy a Martin Fussenegger se roku 2001 rozhodli začít šít batohy a sportovní tašky, které tady ještě nebyly. Roku 2008 pak pokračovali a předělali starou stodolu v ateliér, ve kterém vznikají designové kousky berlínského brandu Ucon Acrobatics.

Vše začalo partou lidí, která sdílela stejný životní styl zakořeněný v kreativitě, tvořivosti, etickém životě a inovativním mýšlení. Zkrátka žádní kavárenští povaleči. To, co začalo pár jedinci, se během několika let rozrostlo do nečekaných rozměrů. Přesněji řečeno do komunity lidí, kteří mají podobné smýšlení. Proto ani rozrůstající se značka neměla vliv na firemní zázemí, které se nadále vyznačuje rodinným prostředím.

Jednoduchost a užitečnost

Ateliér v Berlíně díky své poloze propojuje 2 světy. Slučuje umění a progresivní design s architekturou a módou, které jsou tolik typické právě pro Berlín. Inspirace přichází právě z města - domova a místa cestovatelských cílů. Jednoduchost a užitečnost je základní myšlenka, se kterou vznikají jednotlivé kousky této značky.

V Ucon Acrobatics mají představu inovativních, moderních a funkčních produktů, které svým minimalismem zaujmou novou generaci spotřebitelů.Produkty značky Ucon Acrobatics se vyznačují nadčasovostí, minimalistickým vzhledem a sladěním praktického života se současným životním stylem.

Od ostatních značek se odlišují smyslem pro detail, autentickými tvary a jejich schopnost být vždy o krok napřed. I proto zastávají motto:

“Denní úkoly jsou dobrodružství, nikoli problémy, které musíme řešit.”

Tři kousky od Uconu, co nedáš ze zad

Abychom ale jen nemluvili, pojďme se blíže podívat na pár kousků, které vznikly v oné stodole u Berlína.

Ucon Acrobatics Alan

Díky rolovacímu systému u tohoto batohu snadno zvětšíš jeho velikost. Jeho kabátek je vyrobený z recyklovaného polyesteru z PET lahví bez ftalátů s povrchem odolným proti vodě. Směle unese tvůj až 15'' notebook a díky vnitřnímu uspořádání’, zahrnující držák na láhve, pásek na klíče a menší vnitřní kapse, budeš mít ve věcech vždy pořádek. Rychlý přístup do hlavního prostoru zaručuje boční zip. Kouknout na krasavce jménem Ucon Acrobatics Alan můžeš přímo v naší nabídce.

Ucon Acrobatics Hajo

Ucon Hajo je minimalistický, ale nepřehlédnutelný kousek. V naší nabídce ho máme hned v několika barvách. Tento městský batoh s rolovacím límečkem (pro tebou nastavitelný objem batohu) je navíc voděodolný. Chrání tak tvé cennosti i notebook před provlhnutím. Pokud ti záleží na přírodě, tvé srdce u tohoto modelu zaplesá - při jeho výrobě se myslelo na udržitelnost přírody, a tak jeho materiál neobsahuje zdraví škodlivé ftaláty.

Ucon Acrobatics Karlo

Podobně jako jeho bráškové i on odpuzuje vodu. A stejně jako u nich můžeš změnit jeho velikost. I on ochrání tvůj laptop před pádem díky své vyztužené kapse, kterou má ušitou až na 15'' kousek. S polstrovanými popruhy a vyztuženými zády tě ta tvá záda z nošení batohu rozhodně bolet nebudou. V našem e-shopu nabízíme Ucon Acrobatics Karlo v několika barevných variantách.

Ucon Acrobatics Hendrik

Taška do ruky, přes rameno nebo batoh? S Hendrikem to máš fuk. V jednom okamžiku si ho dáš na záda a vzápětí ho můžeš mít přes rameno nebo jen tak v ruce. Unikátně řešený systém popruhů z něj činí multifunkčního pomocníka. Navíc odpuzuje špínu i vodu díky ekologickému silikonu. Kabátek má ušitý z PVC bez ftalátů. S objemem 15 litrů a rozměry 45 (60) x 32 x 7 cm do něj uložíš vše potřebné. Drobnosti pak schováš v přední kapse na zip.

Vybral sis svého favorita? Tak který to bude? Líbí se ti brutální minimalismus nebo na batozích od Uconu oceňuješ jejich praktičnost?

Platí při objednání v pracovní dny do 12:00

Expedice ještě dnes

Neriskuješ, na vrácení nepoškozeného a nepoužitého zboží máš prodlouženou lhůtu

30 dní na vrácení

Ne každý může být vždy doma a čekat na kurýra, a tak si můžeš nechat zaslat objednávku na kteroukoliv pobočku Zásilkovny

Více než 1 400 výdejen

Rádi rozdáváme radost a vy rádi dostáváte dárky ...

Dárek k objednávce