The Pack Society se představuje ...

Může se zdát, že je tato značka ještě batole. Na svět přišla na konci roku 2015 v Holandsku. U rozvážných krůčku však nezůstala. Směle se vydala do světa, kde se rozhodně nenechala zahanbit staršími brášky a sestřičkami z ostatních rodin batohových značek.

Mladá značka The Pack Society jde v ruku v ruce s mladými a nezávislými lidmi, kteří svůj život zasvětili dobrodružství a poznávání světa, ve kterém loví své nezapomenutelné zážitky. Sympatizují s ní lidé, kteří se světem toulají s přáteli, láskou a srdcem na dlani.

Batohy a tašky značky The Pack Society jsou pro takový styl života zrozené. Přesto se v nich odráží čistota a jednoduchý design. To, že při jejich zrození hrála příroda důležitou roli, nelze popřít. Kvalitní materiály, precizní zpracování, neokoukaný design, láska k divoké přírodě zrcadlící se na krásných polyesterových látkách, inspirativní, nespoutaný a neustále v pohybu, to je The Pack Society. Ceny jsou přijatelné a v porovnání s jinými značkami opravdu překvapí.

Designéři nacházejí inspiraci v hlubokých lesích, síle větru i na městských hřištích. Tu pak přenášejí do vlastní tvorby. Originální batohy jsou určené především pro mladou generaci, ale věci si určitě najdou majitele i u starší generace, kteří se duchem cítí stále mladí.

“Stylově a prakticky, vždy a všude”

Stejně jako s designéry, i s námi The Pack Society rezonuje. Naše heslo “Stylově a prakticky, vždy a všude” jejich batohy a tašky splňují do poslední nitě. Do lesa, do světa, do města, do školy, do práce nebo do letadla? Z různých velikostí a tvarů, pro dámy, pány i unisex si vybere opravdu každý. Batohy, stahovatelné vaky, malé tašky přes rameno nebo pouzdra tě jednoduše doprovodí kamkoliv, kam se rozhodneš vydat.

Rozmary počasí tě s batohem od The Pack Society nikdy nezaskočí. Za deště, na sluníčku, ráno, večer nebo v noci. Jednoduše ti vždy bude dělat věrného společníka a pohodlně sedět na zádech. Ať budeš kdekoliv. Není to jen batoh. Je to životní styl, životní cesta i jedinečná osobnost. Nezkrotný, nedostižný a neporazitelný. Originální a prostorný batoh, do kterého můžeš naložit víc, než na kolik vypadá.

Batoh, který už nebudeš chtít sundat ze zad

Entuziasmus provází výrobu těchto batohů od prvopočátku. Pro skupinu lidí z The Pack Society jsou nová dobrodružství, které se ti nesmazatelně vryjí do paměti stejně důležitá jako pocit, který při svých dobrodružstvích zažíváš. Volný jako orel, nezkrotný jako lev, svobodný jako levhart a nespoutaný jako  tygr. To jsou pocity, které se odráží i v batozích. Jednoduše věří, že pokud k cíli nevede žádná cesta, stačí si ji vytvořit. Život je jedno velké hřiště a je potřeba si hrát a objevovat svět.


Objev batohy z kolekce značky The Pack Society v našem e-shopu. Je jedno jestli se chystáš do města, lesa, na skálu nebo poušť. Kolekci tvoří batohy s řemeny o objemu 23 litrů i menší batohy o objemu do 18 litrů. Vyber si podle účelu.

Platí při objednání v pracovní dny do 12:00

Expedice ještě dnes

Neriskuješ, na vrácení nepoškozeného a nepoužitého zboží máš prodlouženou lhůtu

30 dní na vrácení

Ne každý může být vždy doma a čekat na kurýra, a tak si můžeš nechat zaslat objednávku na kteroukoliv pobočku Zásilkovny

Více než 1 400 výdejen

Rádi rozdáváme radost a vy rádi dostáváte dárky ...

Dárek k objednávce