Rains - Značka šitá přímo do deště

Když se řekne déšť, co si představíš? Zmoklé vlasy, promočené oblečení až na kůži, duhu, pláštěnku a deštník? Nebo dětský smích holek a kluků, kteří skáčou v kaluži ve svých holínkách, do kterých při každém skoku naberou vodu?

A co třeba batoh? Skandinávský proaktivní přístup k dešti, který je v těchto podmínkách běžnou součásti života místních obyvatel, dal vzniknout nejen nepromokavým batohům, ale také oblečení, taškám a doplňkům.

Značka Rains spatřila světlo světa roku 2012. Tehdy přišla na trh s jediným výrobkem - pončem do deště. O rok později už rozjíždí kompletní výrobu oblečení, batohů, tašek a doplňků, které se nemusí bát ani toho největšího slejváku. Rains zastává názor, že správné oblečení do deště nemusí být ochuzené o líbivé tvary a barvy. Proto své kousky navrhuje s ohledem na moderní trendy a díky nepromokavosti tak umožňuje vidět deštivé a pochmurné počasí jako příležitost, nikoli jako nepohodlí.

Originální řešení proti dešti

Každý kousek vznikající v ateliéru značky Rains je navržený s ohledem na módní trendy a funkčnost za deště. Od roku 2016 pak společnost začala po světě otevírat koncepční obchody, které ctí původní prvky prostoru a přinášejí tak zákazníkům neotřelý, moderní a jasný pohled na svět očima Rains.

Výrobky jsou šité z lehké, ale silné polyesterové tkaniny, která je na povrchu opatřena pružným polyuretanovým povlakem. Tkanina je spojena ultrazvukovým svařováním, což zajišťuje její kvalitu a nepromokavost.

Ani kování, zipy a ozdoby se nemusí bát deště. Jako všechno ostatní jsou navržené a vyrobené z materiálu vhodného do mokrých podmínek. Protože o kvalitu tady jde především, jsou výrobky neustále testovány v mezinárodních testovacích centrech.

I když je značka Rains na trhu poměrně krátkou dobu, kvalitu svých batohů, oblečení a brašen, kterých je opravdu dost, zajišťuje mimo jiné díky spolupráci s profesionálními továrnami. Ty mají zkušenost s výrobou více než 15 let a rovněž se vyznačují etickým pohledem na svět.

Etické hodnoty, kvalita, nepromokavost a šance vidět deštivé počasí jako příležitost k novým životním zkušenostem - to je značka Rains a její batohy, tašky i oblečení.

Rains se představuje

Protože pršet může po celý rok, pojďme se podívat na batohy Rains, které vás nejenom v mokru nenechají na holičkách.

RAINS BACKPACK DO PRÁCE I ŠKOLY

Městský batoh Rains Backpack do práce i školy tě směle doprovodí i na výlety do přírody. Jeho 8.000 mm vodního sloupce chrání tvé věci před kdejakým deštěm. S objemem 14,3 litrů a rozměry 50 x 28 x 9 cm do něj schováš 13" laptop, dokumenty a všechny potřebné věci pro běžný den.

RAINS SHIFT BAG SPOJENÍ BATOHU A TAŠKY

Taška, nebo batoh? To je oč tu běží u Rains Shift Bag. Jednoduchým odepnutím popruhů z tohoto batohu vykouzlíš tašku. Co od něj můžeš čekat? Hlavní kapsu se stahovatelným pytlíkem, dvě menší kapsičky a jak jinak než vodní sloupec 8 000 mm. S objemem 7,7 litrů a rozměry 35 x 30 x 15 cm do něj uschováš  osobní věci, doklady, peněženku i mobil. Pokud hledáš většího parťáka, koukni na mé další brášky třeba na Rains City či Rains MSN Bag.

Tak co, který kousek se ti líbí? Rains je batoh do pohody i nepohody.

Platí při objednání v pracovní dny do 12:00

Expedice ještě dnes

Neriskuješ, na vrácení nepoškozeného a nepoužitého zboží máš prodlouženou lhůtu

30 dní na vrácení

Ne každý může být vždy doma a čekat na kurýra, a tak si můžeš nechat zaslat objednávku na kteroukoliv pobočku Zásilkovny

Více než 1 400 výdejen

Rádi rozdáváme radost a vy rádi dostáváte dárky ...

Dárek k objednávce