Rains Backpack - Král minimalistických batohů

Čistá elegance, jasné rysy, minimalistický vzhled. Tohoto elegána nepřehlédneš v davu velkoměsta ani mezi stromy v parku. Tvé oči doslova přitáhne jako magnet a tvá mysl se bude ptát, co on je jen zač?

Takového fešáka a gentlemana jsi už dlouho neviděl. Jak se jmenuje? Je to Rains Backpack. Kde se tady vzal? Inu je to skandinávské dědictví, u kterého se nemusíš bát, že by tě tvá záda nepochválila.

Čistota, elegance a minimalismus

Jeho čisté linie z něj dělají jedinečný kousek, za kterým se otočí i ten největší znalec. To však není vše. Nejen, že je krásný na pohled, ale je také nepromokavý. Nemusíš se tak bát žádného deště. Jednoduše ho posadíš na záda a vyrazíš vstříc dobrodružství. Rains Backpack je ideálním batohem do práce nebo školy. Směle unese 13'' notebook a udrží jej pěkně v suchu za každého počasí.

Oblíbíš si ho i pro jeho praktické zapínání. Klip, cvak a je zavřený. Navíc sebou nese jedno tajemství. Na zádech má rafinovaně skrytou kapsu, do které můžeš schovat telefon i peněženku. Zůstanou tak v bezpečí před nenechavci. S jeho rozměry 50 x 28 x 9 cm a objemem 14,3 litrů je ideálním parťákem právě do práce. Schováš do něj nejen už zmíněný laptop, ale taky další potřebné dokumenty.

Menší Rains Backpack mini nezahálí

Ale co to? Na scénu přichází jeho menší bráška. Jmenuje se Rains Backpack mini a oproti většímu bráchovi Rains Backpack se pyšní rozměry 40 x 28 x 9 cm a objemem 10 litrů. I když se zdá, že se do něj nemůže vejít nic navíc, i on směle unese 13'' laptop. Také jeho kabátek odolá dešti.

V čem se tedy ti dva liší? Jen ve svých rozměrech. Všechno ostatní mají stejné. Rains Backpack a Rains Backpack mini jsou jako dvojčata, kdy jedno z nich nevyrostlo. Elegance, minimalismus, výjimečné rysy a jasné linky z nich dělají jedinečný designové kousky ve světě batohů.

Značka Rains však šla ještě dále. Moc dobře si uvědomuje, že černá, šedá i  bílá se sice hodí ke každému outfitu, ale je s nimi nuda. Tak si u batohu Rains Backpack a Rains Backpack mini pohrála s barvami trochu více. Barevné varianty obou kousků jsou řešeny opravdu unikátně a rozhodně nezapadnou v žádné společnosti.

Je libo červená varianta v podobě Rains Backpack - scarlet, nebo dáš přednost modré? A co třeba kombinace světlé a modré? Tu nabízí varianta Rains Backpack - black/stone. Mladší bráška Rains Backpack mini je na tom s barevnými kombinacemi podobně. I on má variantu stone, blue a kombinaci liliac/black/stone.

Rains Backpack je batoh do práce

Rains backpack se hodí opravdu ke každému outfitu a ve větší verzi nahradí i cestovní tašku. Nemusíš se bát si ho vzít k lodičkám, kabátu ani k džínám. Ani pánové se nemusí stydět nahodit si tohoto elegána na své záda. Podtrhne každý tvůj výběr a dodá ti na eleganci. Jednoduše nemůžeš vybrat špatně. Se svou elegancí a ladnými rysy se ideálně hodí jako batoh do práce.

Platí při objednání v pracovní dny do 12:00

Expedice ještě dnes

Neriskuješ, na vrácení nepoškozeného a nepoužitého zboží máš prodlouženou lhůtu

30 dní na vrácení

Ne každý může být vždy doma a čekat na kurýra, a tak si můžeš nechat zaslat objednávku na kteroukoliv pobočku Zásilkovny

Více než 1 400 výdejen

Rádi rozdáváme radost a vy rádi dostáváte dárky ...

Dárek k objednávce