Proč si pořídit Little Americu?

Je dost dobře možné, že jste už potkali někoho s batohem Little America. Je to proto, že je jedním z nejoblíbenějších batohů od značky Herschel Supply. Little America je parádní volbou pro každodenní nošení. Proč je ale tak oblíbený a bude vhodný právě pro vás?

DESIGN

Little America je moderní a stylový. Určitě vám neuniklo, že se inspiroval u klasických turistických batohů. Little America spojuje všechny vintage detaily naprosto nenuceným způsobem. Řemínky, které mohou vypadat jako překážka v pohodlné manipulaci s batohem, opravdu jen tak vypadají. Řemínky totiž drží na místě silný magnet, takže není potřeba je nijak odepínat a zapínat.

Další věcí, čím Little America vyniká, je promyšlené zapínání. Batoh se totiž zavírá pojízdným jezdcem. Díky němu si můžete být jisti, že věci uložené vevnitř nevypadnou, ani když ho v rychlosti popadnete.

Batoh je vyrobený z nylonu, takže toho nejen spoustu vydrží, ale také ho lze snadno očistit. Spodek batohu je polstrovaný, což mu dodává stabilitu. To je velkou výhodou pro případ, že batoh hodíte na zem, protože veškeré věci na dně zůstanou chráněné.

Little America je se svým objemem 25 l relativně velký a vysoký batoh (50 cm na výšku). V případě, že jste menšího vzrůstu, doporučujeme menší variantu Medium (17 l, 41 cm na výšku). Design batohu zůstává stejný. V podstatě lze říci, že kdo měří pod 170 cm, by pravděpodobně měl zvolit menší velikost. Video, které jsme pro vás připravili, vám určitě při rozhodování pomůže.

 

VLASTNOSTI

Herschel Little America se pyšní vším, co by správný batoh měl mít. Vnější kapsa v přední části byla navržena pro často používané věci jako jsou klíče, peněženka a telefon. Uvnitř nalezneme sponku, kam si můžete připnout své klíče, abyste je měli hned po ruce. Uvnitř se nachází dostatečně velký prostor na vše ostatní, včetně polstrované plyšové kapsy na notebook.

Vnitřek batohu je navržen v duchu jednoduchosti a jednoznačné a pohodlné obsluhy.

CO VŠECHNO POJME?

Do školy

Little America je vhodný jak pro muže, tak pro ženy. Pohodlně se do něj vejde vše, co je potřeba ve školní dny - a to včetně 13-ti i 15-ti palcového laptopu, knih, sešitů a penálu. Je tam i dost místa pro středně velký svačinový box a 750ml láhev s vodou. V nadcházejících zimních dnech je určitě dobré vědět, že se tam navíc vejde i teplý svetr.

Do práce

Uvažujete-li nad batohem Little America jako pracovním, doporučujeme zvážit zmíněné dvě velikosti. Větší batoh je opravdu skvělý, protože je tam hodně místa a je možné, že pro vás bude velký až moc. Pokud s sebou nosíte jenom laptop, poznámkový blok a oběd, možná by pro vás byl vhodnější středně velký Little America Medium.

Rozhodně byste měli zvážit i větší variantu a to zejména pokud před a nebo po práci rádi zajdete do posilovny. Větší velikost je v tomhle případě lepší volbou, protože pojme navíc i tenisky, ručník, láhev s vodou a náhradní oblečení.

Na cesty

Ti, kteří často cestují, považují Little Americu za dokonalého společníka. Ať už na výlet s přespáním a nebo jako příruční zavazadlo do letadla, vše, co můžete potřebovat tento batoh pojme.

Jestli jedete pryč na celý víkend, naleznete dostatek místa pro několik outfitů, foťák a středně velkou hygienickou taštičku. Letíte-li někam, tak to, co si většina cestujících do letadla bere, se do batohu s přehledem vejde. Co takhle časopis, knížka i iPad? Tolik pro zábavu během letu. Potom ještě teplý svetr, šála a polštářek pro větší pohodlí.

Není divu, že Little America je jedním z nejoblíbenějších batohů od značky Herschel Supply. Vypadá fantasticky, jednoduše se s ním zachází a je v něm hromada místa. Jestli uvažujete nad novým batohem nebo potřebujete batoh na dovolenou, přihoďte tento model na svůj list.

Prohlédněte si aktuální modely zde: větší verze a menší verze. Těšíme se na váš nákup!

Platí při objednání v pracovní dny do 12:00

Expedice ještě dnes

Neriskuješ, na vrácení nepoškozeného a nepoužitého zboží máš prodlouženou lhůtu

30 dní na vrácení

Ne každý může být vždy doma a čekat na kurýra, a tak si můžeš nechat zaslat objednávku na kteroukoliv pobočku Zásilkovny

Více než 1 400 výdejen

Rádi rozdáváme radost a vy rádi dostáváte dárky ...

Dárek k objednávce