Městské batohy, které vám neudělají ostudu

Pracovní týden skončil odbitím páté hodiny odpolední a my se s kolegy z práce vydáváme pobavit do útulné restaurace v centru města. Před restaurací se setkáváme s mužem, který jde očividně také z práce. Když nás míjí, z jeho zad na nás pomrkává hezký batoh. Co je na něm tak magického? Proč upoutal naši pozornost?

Díky jeho jednoduchému a nadčasovému střihu perfektně ladí k mužově outfitu. Navíc je nepromokavý, takže odpadá nutnost k němu nosit pláštěnku. Pohodlně se do něj vejde notebook, dokumenty i s láskou připravená svačinka od manželky. Jeho polstrované ramenní popruhy určitě netlačí a batoh je tak pohodlný k nošení.

Jak má tedy vypadat hezký a praktický městský batoh?

Výše zmíněné kvality batoh předurčují k tomu, aby byl nošen do města. Rozhodně ti neudělá ostudu.

  • Dámské městské batohy z kůže podtrhnou každý outfit. V barvě černé, béžové nebo bíle je doladíš ke každé sukni a kostýmku. Bát se ale nemusíš ani barev, jako jsou červená nebo modrá. Také s kombinací kůže a textilního materiálu netrefíš vedle. Vyhni se látkovým materiálům s divokými vzory. Ty do města určitě nepatří. Výjimku tvoří elegantní vzory, například v podobě květů.
  • Pánské městské batohy do města se musí vyznačovat jednoduchostí, nadčasovostí, správným vnitřním rozložením i pohodlným nošením. Barvy by měly být neutrální ideálně černá v kombinaci se šedou, aby ladily ke kabátu nebo saku. Sportovní batohy do města nepatří, stejně jako batohy na šňůrkách.

Stylové městské batohy se představují

Abychom jen nemluvili, ale spojili slova s obrazem, zalovili jsme v našich regálech a pár batohů, které splňují výše zmíněné parametry ti nyní představíme…

rains-msn-bag-black-01VODĚODOLNÝ RAINS MSN BAG PRO KAŽDÉHO MANAŽERA

MSN od značky Rains je elegantní batoh, jehož design vychází z klasického messenger batohu. My na něm oceňujeme hlavně odolnost proti dešti, kterou mu zaručuje 8000 mm vodního sloupce. S objemem 12,3 litrů a rozměry 45 x 30,5 x 13 cm směle unese 15” notebook a ještě ti zbyde dost místa na další dokumenty i svačinku. Jeho objem jde jednoduše zvětšit díky patentům, které má po stranách. V e-shopu si můžeš prohlédnout jeho černoumodrou a červenou verzi.

THE PACK SOCIETY PREMIUM MYSLÍ NA VŠE

Tento prostorný batoh od značky The Pack Society je špičkou mezi batohy. Jeho prostorný vnitřek, voděodolný kabát, polstrované popruhy ho pasují na dokonalého společníka každé ženy. Navíc je vyrobený z recyklovaných PET lahví v kombinaci s kůží na řemínkách. S rozměry 46 x 31 x 17 cm a objemem 23 litrů se do něho vleze opravdu hodně. Vnitřní členění se dvěma malými přihrádkami zaručí, že už nikdy nebudeš hledat klíče nebo telefon na dně batohu. V e-shopu si můžeš prohlédnout jeho květinový vzor, stejně jako elegantní černou a modrou.

"Tento batoh doporučuji každému aktivnímu člověku, který chce být elegantní." - Zuzana

 

The-Pack-Society-Premium-Solid-Black-02EASTPAK LONDON VYSTUPUJE Z ŠEDI VELKOMĚSTA

Stylový batoh od značky Eastpak má už ve jméně název města. Se svou 30-letou zárukou zaručuje punc kvality. Je vyrobeny ze 100% polyamidu, takže vlhkost je na něho krátká. Jednoduchou manipulaci mu zajišťují šňůrky a druky. Malá přední kapsa na zip uschová tvé drobnosti. Objem 21 litrů. V e-shopu se můžeš podívat na jeho černoušedou a black denim variantu.

BELLROY CLASSIC MYSLÍ NA KAŽDÝ DETAIL

Prémiový batoh od značky Bellroy zaručuje přehledné uspořádání díky několika kapsám, včetně té na notebook. Pyšní se certifikovanou kůži, kterou má na svém dně, takže se jen tak neprodře. Navíc díky své velikosti 49 x 37 x 7 cm a objemu 17 litrů s ním můžeš nasednout z města rovnou do letadla. V e-shopu si můžeš prohlédnout jeho černoumodrou a šedou variantu.

UCON ACROBATICS LOTUS HAJO SNADNO ZVĚTŠÍ SVŮJ OBJEM

Batohy Hajo od firmy Ucon Acrobatics umožňují díky svému roll-up systému variabilně zvětšit, nebo zmenšit svůj objem. S objemem 20 litrů a rozměry 63 (45) x 30 x 12 cm směle uschovají 15” notebook a další dokumenty. Navíc jeho dvě malé kapsičky uvnitř batohu a tři kapsy zvenku ho přibližují více k ženám, které tak mají vše potřebné po ruce a nemusí nic hledat na dně batohu. Mrkni se na něj do e-shopu.

Vybral sis svůj kousek do města? Tak se nám pochlub dolů do komentářů, ať víme, kdo na nás příště bude mrkat ze zad kolemjdoucích.

Platí při objednání v pracovní dny do 12:00

Expedice ještě dnes

Neriskuješ, na vrácení nepoškozeného a nepoužitého zboží máš prodlouženou lhůtu

30 dní na vrácení

Ne každý může být vždy doma a čekat na kurýra, a tak si můžeš nechat zaslat objednávku na kteroukoliv pobočku Zásilkovny

Více než 1 400 výdejen

Rádi rozdáváme radost a vy rádi dostáváte dárky ...

Dárek k objednávce