Kožený batoh slibuje kvalitu i nadčasovost

Ponořená do pracovní činnosti věnuji svou pozornost číslům a grafům ve svém notebooku. Když tu se zamyslím a zvednu oči směrem ke stolu, u kterého sedí kolega. Oči mi však sklouznou níž. Co to je? Je tak stylový, elegantní, nadčasový a je to… Kožený batoh!

Skvělé doplní každý outfit

Kožené batohy mají tu výhodu, že sednou ke každému outfitu. Hodí se hlavně do města, kde s nimi rozhodně ostudu neuděláš. Ať už sháníš batoh do města, do práce, školy nebo na notebook, je kožený batoh trefa do černého. Se správnou péči odolá i dešti a tvůj laptop nebo dokumenty v něm budou v bezpečí.

Nabízíme batohy špičkových značek

Prodáváme batohy špičkových značek, kterými Rains, Bellroy, Eastpak, Ucon Acrobatics a The Pack Society bezesporu jsou. Jejich špičkové zpracování, smysl pro detail, užitkovost a jednoduchost je tím, co je činí stylové a praktické, vždy a všude.

Co ale více, v našich regálech objevíte batohy v kombinaci kůže a dalšího materiálu. To umožňuje využít všechny pozitivní vlastnosti jednotlivých materiálů a zároveň eliminovat ty negativní. Nevěříš? Tak pojďme společně na exkurzi do našich skladů, ať si sám vybereš…

BELLROY CLASSIC BACKPACK DO PRÁCE I NA CESTY

Jemně vypolstrovaná záda i vyztužené popruhy uleví tvým zádům. Několik kapes, včetně té na 15” laptop, ti usnadní hledání věcí. Aby byl batoh odolnější, má na svém dně našitou prvotřídní certifikovanou kůži.

Péče o něj je jednoduchá. Stačí ho otřít vlhkým hadrem a kůži ošetřit balzámem. S objemem 17 litrů a rozměry 49 x 37 x 7 cm ho v klidu můžeš vzít do letadla. Letištní kontrola ho nezastaví.

UCON ACROBATICS FELT HAJO MYSLÍ NA KAŽDÝ DETAIL

Jeho objem můžeš jednoduše zvětšit díky rolovacímu límečku. S objemem 20 litrů a rozměry 63 (45 po srolování) x 30 x 12 cm unese opravdu hodně, a to včetně 15” laptopu.

Do dalších třech kapes se pohodlně vejdou potřebné dokumenty. Navíc s polstrovanými ramenními popruhy ti bude pohodlně sedět na zádech. Do dvou síťovaných kapsiček schováš telefon a peněženku. Flanel mu zaručuje jednoduchou údržbu. Stačí ho jen otřít vlhkým hadrem. Kůže na spodní části pak odolnost proti oděru a celkovou pevnost.

Specifika a péče o kožené batohy

Péče o kožený batoh je však trochu náročnější než o jiné materiály, ze kterých bývají batohy povětšinou šité. Po pořízení batohu je vhodné ho impregnovat sprejem. Tuto vnější vrstvu je potřeba čas od času obnovit, protože s běžícím časem se její účinnost snižuje.

Špínu odstraníš lehko za pomoci navlhčeného hadříku. Bohužel kůže má sklon k vysychání. Proto je ji dobré hlídat a čas od času výrobek ošetřit balzámem na kůži.

Pozor taky na teplotní skoky. Mrazem promrzlá kůže nesnese horko. Proto je důležité kožené výrobky udržovat v dostatečné vzdálenosti od zdroje tepla. Pokud bys mokrý a promrzlý batoh položil na horký radiátor nebo poblíž krbu, mohla by kůže lehce popraskat. Pak už ti takový batoh na eleganci nepřidá.

A co ty? S jakým batohovým kouskem chodíš do práce? Je kožený, nebo radši jen kousíček kůže? Pochlub se do komentářů se svými zkušenostmi.

Platí při objednání v pracovní dny do 12:00

Expedice ještě dnes

Neriskuješ, na vrácení nepoškozeného a nepoužitého zboží máš prodlouženou lhůtu

30 dní na vrácení

Ne každý může být vždy doma a čekat na kurýra, a tak si můžeš nechat zaslat objednávku na kteroukoliv pobočku Zásilkovny

Více než 1 400 výdejen

Rádi rozdáváme radost a vy rádi dostáváte dárky ...

Dárek k objednávce