Herschel Supply - z malého města do celého světa

Malé městečko v Kanadě dalo vzniknout názvu značky Herschel. Vyrostly v něm tři generace rodiny Cormackových a v roce 2009 se dva bratři rozhodli založit firmu Herschel Supply.

Vše však začalo na začátku 20. století, kdy se Peter Alexander Cormack vydal na dalekou cestu ze Skotska do Kanady, kde se spolu se svou ženou usadil v malém městečku Herschel. Trvalo to tři generace, kdy se bratři Jamie a Lyndon rozhodli založit značku Herschel, která je nyní známá po celém světě svými produkty. Ty se vyznačují výtečnou kvalitou, která je léty ověřená. Druhou charakteristikou značky jsou pak neuvěřitelně propracované detaily.

Kvalita, odolnost a propracované detaily

Z malého městečka čítající 30 obyvatel se tak firma přesunula do Vancouveru, kde v jejich dílně pod rukama designérů vznikají batohy, tašky a doplňky, které našly své místo ve světě napříč všemi typy uživatelů. Značka je velmi oblíbená mezi blogery, kteří ji milují nejen pro její nostalgický design, ale i množství barev a krásných potisků spolu s propracovanými detaily, kvalitou, funkčností a odolností.

Během každé výroby je kladen velký důraz na kvalitu. Batohy Herschel vznikají ve spolupráci s důvěryhodnými distributory a prodejci na celém světe pod kontrolou kvality na základě přísných norem. Každý spoj je prohlížen, každá nitka pečlivě zastřižena. Tato cesta zajišťuje zákazníkům výjimečné služby a výbornou kvalitu produktů.

Znáš vzor batohů Herschel Supply?

Ikonický batoh Herschel Little America se přesně takovou kvalitou vyznačuje, ostatně jako všechny jeho bráškové a sestřičky. Jeho vzhled kombinuje populární horolezecký vzhled retro batohu, který je navíc zdokonalený moderními prvky i barvami. Prolíná se v něm minulost, ale rovněž současnost.

Jako batoh do města bude tvým dokonalým společníkem. Směle s tebou ale vystoupá na nejbližší vrchol, nebo poběží na tramvaj, když zaspíš do práce. Uschová také tvůj 15'' notebook. Jeho objem je až 25 litrů.

Herschel Retreat

Už samotný název prozrazuje, že s tímto batohem je nejlepší vyrazit do klidu přírody za odpočinkem. Navíc má polstrovaná záda, takže na toulkách tichem tě nezačnou bolet záda. Uschováš do něj 15'' laptop a do boční a vnější kapsy pak své drobnosti. V e-shopu ho nabízíme hned v pěti barvách (třeba v této šedé), aby si vybral opravdu každý.

Herschel Settlement

Na první pohled tě osloví klasický retro design tohoto batohu, ale jeho vnitřní členění je naopak nadčasové. Kromě tradiční kapsy na 15'' notebook u batohu Herschel Settlement najdeš karabinku na klíče, kapsu na MP3 včetně vývodu drátků ven z batohu. Jeho pruhovaná vnitřní podšívka z něho dělá městského elegána. Zvenku pak jistě využiješ přední kapsu na drobnosti, co potřebuješ mít pořád po ruce.

Jak hodnotíme batohy Herschel my?

Všechny námi prodávané kousky od značky Herschel jdou v duchu hesla našeho e-shopu “Stylově a prakticky, vždy a všude!” Líbí se nám, že je využiješ v práci, stejně jako při toulkách přírodou. Ačkoliv jím dominuje retro design, který se znovu vrací do módy, vevnitř jsou ryze praktické, jak to nároky dnešní doby vyžadují. Tvůj notebook i další cennosti (od mobilu po MP3 přehrávač) jsou tak v bezpečí.

Ženy jistě ocení velký výběr barev, kdy není problém najít ten správný kousek ve vínové, hořčicově žluté nebo jemné lososové. Sladit elegantní batoh k outfitu nebylo nikdy snazší!

Máš rád styl retro batohů? Nebo upřednostňuješ něco jiného?

Platí při objednání v pracovní dny do 12:00

Expedice ještě dnes

Neriskuješ, na vrácení nepoškozeného a nepoužitého zboží máš prodlouženou lhůtu

30 dní na vrácení

Ne každý může být vždy doma a čekat na kurýra, a tak si můžeš nechat zaslat objednávku na kteroukoliv pobočku Zásilkovny

Více než 1 400 výdejen

Rádi rozdáváme radost a vy rádi dostáváte dárky ...

Dárek k objednávce