Elegantní batoh pro ženy

”Klíče, kde jen jsou ty klíče?” Jedna kapsa prohledaná, druhá převrácená naruby, třetí prošmejděná skrz na skrz a klíče nikde. Na mysl se mi vkrádá otázka, zda jsem je do kabelky vůbec dala. “Zamkla jsem? Někde tady přece musí být!” Po této otázce přichází obvyklé vysypání všech věcí z kabelky na zem. Heuréka! Klíče jsou na světě. Teď už jen dát vše zpět na své místo.

Také ti to něco připomíná?

Nic nám neříkej. Ať máš kabelku jakkoliv velkou nebo malou, klíče se v ní dovedou často lišácky schovat. Kabelka patří k elegantním doplňkům ženského outfitu. Za mnoho let se stala nepostradatelnou kamarádkou každé ženy. Avšak stále více žen vyhledává na místo kabelek nově batohy. Jsou trendy, elegantní a podtrhují styl každé ženy. Nehledě na to, že díky kapsičkám na cennosti ty klíče už nebudeš hledat…

Batoh do práce, k lodičkám nebo na rande? Že to nejde dohromady? Ale to je omyl! Elegantní batohy pro ženy jsou nejen plně funkční, ale díky svému originálnímu designu skvělé doplňují ženskou krásu a ladnost. Co třeba Eastpak Ciera?

Co by měl takový správný batoh pro ženu splňovat?

To je samozřejmě otázka nejen vkusu, ale také požadavků každé ženy. Nastavitelné ramenní popruhy ocení hlavně tvá záda. Dobře členěný vnitřek batohu přijde vhod každé ženě. Abys už nikdy nemusela hledat ony lišácké klíče, případně mobil a peněženku hodí se několik drobných kapes, případně poutko s karabinou na klíče.

Nosíš do práce brašnu s laptopem? Pak omrkni batohy s kapsou na notebook. Na trhu najdeš batohy, které unesou tvůj 13" laptop. Mezi ně patří třeba ty od firmy Rains. Ale ani s tvým 15" notebookem nemusíš od batohu ustupovat. Značky The Pack Society nebo Eastpak mají v batohu kapsu, do které ho krásně schováš. Pokud nechceš stále batoh nandávat na záda, ale elegantně ho přenášet v ruce, poohlédni se po takovém, který má zabudovanou rukojeť.

V neposlední řadě ženy v batozích schovávají mnoho cenných a nepostradatelných drobností, které musí být chráněny před zvlhnutím. Například lejstra a další firemní dokumenty. Mysli tedy i na materiál, ze kterého je batoh ušitý. Existují dámské elegantní batohy z nepromokavého materiálu. Stejně tak se vyskytují řady, které jsou nejen voděodolné, ale i “špínoodolné”. Stačí šikovná impregnace na povrchu…

Pokud ti není lhostejné, co po sobě na planetě zanecháváš a myslíš na přírodu, poohlédni se raději po batozích, které jsou vyrobené z recyklovaných materiálů (bez škodlivých ftalátů) nebo veganské kůže. Hledej také certifikáty, které jsou zárukou kvality a šetrného zpracování.

Tak co? Stále máš předsudky, že batohy se k lodičkám nehodí? Tak se tedy pojďme společně podívat na elegantní dámské batohy, které jsou ozdobou každé ženy.

Vybrali jsme naše tři tutovky v duchu hesla: “Stylově a prakticky, vždy a všude!”

VODĚODOLNÝ BACKPACK MINI - STONE

Dámský elegantní batoh od společnosti Rains oceníš hlavně pro jeho velikost. S objemem 10 litrů dovede schovat tvůj 13" notebook a ve schované kapse na zádech ukryje ještě tvůj telefon nebo drobnosti, aniž by někdo věděl, že je tam máš. V bílé barvě ho unosíš ke každé sukni i kostýmku. Navíc ho nějaký ten deštík nezastaví. S vodním sloupcem 8000 mm můžeš věnovat pozornost sobě, abys nezmokla. Kromě bílé barvy ho nabízíme také v černé, modré či jejich kombinaci.

VODĚODOLNÝ SLIM BACKPACK

Lifestylový batoh od Bellroy využiješ pro všechny příležitosti, neboť má flexibilní popruhy, kapsu na 15" notebook a navíc externí kapsičku na drobnosti. Nechybí ani gumička na láhev s vodou, vždyť pitný režim je nezbytný pro dobrou funkci mozku a tedy i výkon v práci. Co více, déšť tomuto batohu nevadí, neboť je z voděodolného materiálu (tkaný polyester). Při jeho šití se myslelo především na kvalitu. Tu poznáš díky kůži s certifikátem, kvalitní magnetky na sepnutí a nadstandardní 3leté záruce.

ELEGANTNÍ SUNDAY GREY

Dámský batoh od firmy Eastpak je tak lehký, že ani nebudeš vědět, že ho máš na zádech. S pouhými 380 g tvá záda nebude nadměrně zatěžovat. Pohodlně do něho dáš 15" laptop a s objemem 17 litrů se do něj vejdou všechny tvé pracovní nezbytnosti. Jeho kvalita je znát na první pohled, což zaručuje i jeho nadstandardní 30letá záruka.Vybráno? Nezapomeň se nám pochlubit, kdo se stal vítězným parťákem k lodičkám. Vyfoť, přidej hashtag a třeba se objevíš i na našem Instagramu.

Platí při objednání v pracovní dny do 12:00

Expedice ještě dnes

Neriskuješ, na vrácení nepoškozeného a nepoužitého zboží máš prodlouženou lhůtu

30 dní na vrácení

Ne každý může být vždy doma a čekat na kurýra, a tak si můžeš nechat zaslat objednávku na kteroukoliv pobočku Zásilkovny

Více než 1 400 výdejen

Rádi rozdáváme radost a vy rádi dostáváte dárky ...

Dárek k objednávce