Ucon Acrobatics Stealth Alan - Dark Navy

Tip ŠETRNÝ K PŘÍRODĚ
1 hodnocení
2 050 Kč 1 694,21 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
20.2.2019

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mám řadu přívlastků - futuristický, moderní, vodě a špíněvzdorný, pohodlný. Jsem prostě designový batoh do práce i na pochůzky městem. Díky voděodolné úpravě PVC bez ftalátu se o své dokumenty ani notebook bát nemusíš. Ve speciální přihrádce je pohlídám jako oko v hlavě. Při mé výrobě se myslelo na přírodu, jsem totiž ušitý více jak 99 % z materiálu, který je recyklovatelný.


  • Pro koho jsem? kravaťák manažerský, měšťák lifestylový, dámička stylovaná
  • Kam se mnou? Na záda i do ruky. Půjdu s tebou do práce, ale nebráním se ani aktivitám ve městě.
  • Proč si mě zamiluješ?  Myslím na přírodu, nechci ji zatěžovat. Záleží mi na tvých zádech i ochraně tvého notebooku. Dostaneš se dovnitř i z boku, odpadá tak zdlouhavé hledání čehokoliv v mých útrobách. Moje polstrované popruhy snad netřeba ani zmiňovat.
  • Dokážeš mě zničit? To by sis dal zabrat. Mám speciální přihrádku na ochranu tvého notebooku. Zvenku jsem pošitý voděodolnou úpravou, takže ani déšť mi nevadí.
  • Dopřeješ mi koupel? Do pračky mě nedávej. Na špínu mám vnější ekologickou silikonovou ochranu, přesto mě tu a tam otři vlhkým hadrem.
  • Z čeho mě ušili? Toho je: recyklovaný polyester bez škodlivých ftalátů a v podšívce se ukrývá i příměs bavlny (10 %). Jistě oceníš polstrování zad a popruhů.
  • Per to do mě: Vnitřek, do kterého se dostaneš na zip i z boku, skrývá kapsu na notebook (do 15”) a dokumenty A4. Do dvou menších přihrádek dáš propisky, mobil, peněženku nebo třeba brýle. Mám taky vnitřní elastickou gumičku na láhev a klips na klíčenku. Sroluješ můj vršek, zapneš na silný magnet a jdeš. Pyšním se rozměry 62 (46) x 35 x 10 cm. Těch 62 cm na výšku mám při plném rozbalení. Jsem úzkých tvarů a mám objem 12L.
  • Kdo je má maminka a tatínek? UA

Doplňkové parametry

Kategorie: Batohy
Záruka: 2 roky
Barva: Modrá
Kapsa na notebook: 15" a větší
Objem: Do 20 l
Typ: Batoh
Objem: 12 l
Barva: Námořnicky modrá
Hmotnost: 730 g
Rozměry: 62 (46) x 35 x 10 cm
Kapsa na notebook: 15"

Rozdíl mezi sériemi batohů Ucon Acrobatics

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Německá značka Ucon Acrobatics představila svoji první kolekci v létě roku 2001. Domovem jí je od základu přebudovaná stodola na okraji Berlína.

Ucon Acrobatics je lifestylová značka, která se opírá o kreativitu, kvalitní provedení, inovativní přístupy a etickou produkci.